دانلود Happy Color™ – Color by Number 2.7.0 – بازی پازل – فکری و سرگرمی رنگ شاد اندروید + مود

دانلود امروز:
۱۳۹۸/۱۰/۱۵
بازدیدها: 59
سرگرم کننده
دیدگاه:0
نسخه:
نوع:

Happy color  یک کتاب رنگ آمیزی در ویندوز است! در دسته بازی های پازل و فکری طبقه بندی می گردد . لذت بردن از رنگ آمیزی تصاویر به صورت رایگان و تجربه منحصر به فرد نقاشی  کشف انواع زیادی از صفحات رنگ آمیزی با مضمون ، کتاب رنگ آمیزی برای بزرگسالان و کتاب رنگ آمیزی برای بچه ها! رنگ آمیزی هرگز به این آسانی نبوده است ، تمام نقشه ها با شماره مشخص می شوند. رنگ خود را با شماره کتاب باز کنید  و آرامش و شادی رنگ آمیزی ساده را کشف کنید.

صفحات رنگ آمیزی مورد علاقه خود را با دوستان و خانواده خود رنگ آمیزی کرده و به اشتراک بگذارید let ، به همه اجازه دهید نقشه های خارق العاده خود را مانند کتاب رنگ آمیزی رنگی ، طراحی ، نقوش برجسته ، کتاب رنگ آمیزی تکشاخ ، کتاب رنگ آمیزی InColor برای بزرگسالان و بازی رنگ آمیزی شماره ماسهبازی مشاهده کنید! Colours by Number محبوب ترین رنگ رایگان توسط شماره بازی در بین کودکان و بزرگسالان است.

این برای همه طراحی شده است! چندین هنر پیکسل جالب برای رنگ آمیزی و روزانه به روز شدن شما وجود دارد. شما هرگز از رنگ آمیزی مواد خودداری خواهید کرد! SUPER EASY GAMEPLAY: هر بلوک پیکسلی دارای یک عدد در داخل است. شما فقط می توانید تعداد را رنگ کنید ، و یک قطعه از آثار هنری پیکسل فوق العاده جالب خواهید داشت! بازی با شماره ها فقط جالب نیست ، بلکه می تواند به کودکان در ایجاد هماهنگی بهتر بین دست و چشم ، توانایی تمرکز و تشخیص رنگ ها و اعداد کمک کند.

همچنین به آنها در تمرین مهارت های نقاشی و رنگ آمیزی کمک می کند. برای بزرگسالان ، Colors by Number واقعاً می تواند تسکین دهنده استرس باشد. فقط استراحت کنید و از یک جلسه از رنگ درمانی زیبا و راحت لذت ببرید! مهم نیست که در چه سنی هستید ، رنگها با شماره می توانند همیشه بهترین مورد برای شما باشند! در حال حاضر به صورت رایگان بارگیری کنید و از آن لذت ببرید!

بازی Happy Color™ – Color by Number   ب10 میلیون دانلود فعال در گوگل پلی داشته است و دارای امتیاز 4.7 می باشد که نشان دهنده رضایت کاربران می باشد این بازی می تواند تفریح خوبی برای پر کردن اوقات فراغات کاربر باشد و اگر به نقاشی علاقه مند باشد می تواند ساعتها با آن سرگرم شود ..شما می توانید این بازی را از وبسایت تاپسروید دانلود کرده و همچنین علاوه بر این بسیاری بازی های بروز دنیا مانند بازی تکامل انسان از وبسایت ما انجام دهید و از آن لذت ببرید .

 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز رای داده نشده)
Loading...
برچسب ها: , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 3 = 1