دانلود We Are Illuminati 1.4.9 – بازی شبیه سازی و کلیکری جالب سازمان مخفی اندروید + مود

دانلود امروز:
۱۳۹۸/۱۱/۲۲
بازدیدها: 38
شبیه سازی
دیدگاه:0
نسخه:
نوع:

استودیوی خلاق Tapps Games یک بازی جدید به نام We Are Illuminati در دسته شبیه سازی برای سیستم های اندروید ساخته است. بت های پاپ، رهبران جهان و بیگانگان پوسته پوسته علاوه بر پول، قدرت و سفینه های سفالی مخفی کاری مشترک دارند؟ همه آنها Illuminati هستند!

به صفوف آنها بپیوندید و تا آنجا که می توانید افراد بیشتری را تحت تأثیر قرار دهید! کنترل ذهن ، پیام های پنهان در فیلم های موسیقی، مواد شیمیایی عجیب و غریب در مورد منابع آب: مسیرهای شگفت آور گسترده ای برای سلطه بر جهان وجود دارد. فقط مورد علاقه خود را انتخاب کنید! اعمال مهارت های جهانی که می دانید همیشه با تأثیرگذاری بر مردم و تبدیل آنها به بره های فرعی خوشبختانه، می خواهید تمرین کنید! اعضاء اشخاص (رقیب) Illuminati خود را در مسابقه برای به دست گرفتن زمین! به یاد داشته باشید: اگر در صندلی بالا نیستید ، هنوز یک بره هستید!  کار سخت برای غلبه بر نه تنها بر جهان ما ، بلکه دو سیاره دیگر نیز هست! چرا وقتی در سراسر جهان تماسهای قدرتمندی دارید ، روی زمین متوقف شوید؟  با قرار دادن سیم بر روی دفاتر رهبران قدرتمند جهان و گفتگوهای مخفی و متناسب با برنامه های سایه دار خود ، در گفتگوهای مخفیانه دستکاری کنید!  به همه چیز که تأثیر شما می تواند شما را به عنوان نظم و ترتیب جهانی جدید خود بیاموزد ، بیاموز! نظریه پردازان توطئه را به درستی اثبات کنید و به آنها نظریه پردازی کنید. با بیگانگان خزندگان ، که امور جهان را از سایه ها کنترل می کنند ، معامله های پاپ و ستاره های هالیوود را از طریق فرقه نه حداقل مشکوک خود انجام دهید ، معامله کنید و به آهستگی راه خود را به وضعیت رئیس بزرگ Illuminati صعود کنید! کلاه خود را دقیقاً به صورت موردی قرار دهید و همین حالا به Illuminati بپیوندید!

امکانات و ویژگی های بازی We Are Illuminati (بازی شبیه سازی و کلیکری جالب سازمان مخفی):

اعمال مهارت های جهانی که می دانید همیشه با تأثیرگذاری بر مردم و تبدیل آنها به بره های فرعی خوشبختانه ، می خواهید تمرین کنید!
اعضاء اشخاص (رقیب) Illuminati خود را در مسابقه برای به دست گرفتن زمین! به یاد داشته باشید: اگر در صندلی بالا نیستید ، باز هم یک برنده هستید!
اگر این پیام را می خوانید ، روشنگر هستید! درمورد بروزرسانی های بسیار پنهان در مورد توطئه جهانی ما ایستادگی کنید. شروع انتقال …
تنظیمات جدید بازی تعادل!
بسته های جدید کلکسیون موجود است!
قدرت بازخورد خرید اضافه شده است!
رفع اشکال و بداهه کلی

 

بازی We Are Illuminati دارای امتیاز 4.5 در گوگل پلی می باشد. همچنین علاوه براین دانلود برنامه اندروید و بازی های مطرح و بروز دنیا مانندبرنامه فوتو ادیتور اندروید، برنامه ویدئو آموزش های عمومی مانند برخط ،برنامه آشپزی اندروید مانند پاپریکا ، بربرنامه موزیک ادیتور اندروید مانند نوآهنگ، برنامه کاربردی ویرایش ویدیو اندروید مانند Video Editor در وبسایت ما گردآوری شده است که می توانید به راحتی و به صورت رایگان آنها را دانلود کرده و  بر روی دستگاه هوشمند خود نصب نمایید. تمامی برنامه و بازی های وبسایت تاپسروید تست شده است .

 

 

 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز رای داده نشده)
Loading...
برچسب ها: , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 1 =