American Dad! Apocalypse Soon 1.4.0 – بازی مدیریتی پدر آمریکایی اندروید!

دانلود امروز:
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
بازدیدها: 25
استراتژیک
دیدگاه:0
نسخه:
نوع:

بازی American Dad! Apocalypse Soon  توسط استدیو My.com B.V ساخته شده است.

به عنوان یک بازی در ساخت و ساز پناهگاه ، وظیفه شماست که استان اسمیت را کنترل کنید و خانه خود را به یک قلعه بازگردانی کنید که از آنجا می توانید دعوا را به سمت بیگانگان برگردانید و Langley Falls را از برنامه های شستشوی مغزی خود نجات دهید. با این وجود ، ساختن یک قلعه هم به زمان و هم به منابع نیاز دارد. خوشبختانه ، در حالی که در این سرزمین منابع سختی به دست می آیند ، شما در تمام دنیا در این دنیا فرصت دارید تا عمل خود را با هم جمع کنید.

با این گفته ، در اینجا چند نکته و ترفند مبتدی برای تسریع در پیشرفت شما در پدر آمریکایی آورده شده است! آخرالزمان به زودی ، و زادگاه محبوب خود را از مهاجمان بیگانه پس بگیرید. مهارت های کلون خود را بررسی کنید و آنها را به وظایف مناسب اختصاص دهید

از همان ابتدا ، با چندین کلون پرسه زدن در خانه خود شروع خواهید کرد که آماده کار برای این کار هستند. در حالی که آموزش نشان می دهد که چگونه می توانید به راحتی کلون خود را به هر اتاق اختصاص دهید تا بتوانند تولید خود را آغاز کنند ، فقط مختصراً توضیح می دهد که چگونه می توان مهارت های آنها را هنگام تخصیص آنها به اتاق های صحیح شروع کرد.

هر کلون از سطح مهارت های زیادی برخوردار است که اثربخشی آنها را در کارهای خاص نشان می دهد. در ابتدا ، کلونهای شما فقط 3 مهارت دارند: Fighter ، Cook و Banker. این سه مورد کاملاً خود توصیفی هستند. در حالی که کسانی که از مهارت بالاتری برخوردارند ، آشکارا از نظر رزم قوی تر خواهند بود .

در پدر آمریکایی! آخرالزمان به زودی ، این مهارتها در ابتدا بی نهایت مهمتر هستند ، هنگامی که شما فقط می توانید وضعیت جنگنده خود را صاف کنید. داشتن کلون مناسب برای مشاغل مناسب ، تولید و پول و مواد غذایی شما را بسیار بهبود خواهد بخشید ، به شما امکان می دهد تمام آن نسخه های مهم پایه را انجام دهید ، همچنین به طور مداوم به میدان بروید و در PvP شرکت کنید یا آن ماموریت های مهم داستان را پاک کنید. بعداً ، اتاقهای خاصی را باز خواهید کرد که بتوانید مهارت های دیگری را نیز آموزش دهید ، اما این خیلی به بازی می رسد.

همچنین علاوه براین دانلود برنامه اندروید و بازی های مطرح و بروز دنیا مانندبرنامه فوتو ادیتور اندروید، برنامه ویدئو آموزش های عمومی مانند برخط ،برنامه آشپزی اندروید مانند پاپریکا ، بربرنامه موزیک ادیتور اندروید مانند نوآهنگ، برنامه کاربردی ویرایش ویدیو اندروید مانند Video Editor در وبسایت ما گردآوری شده است که می توانید به راحتی و به صورت رایگان آنها را دانلود کرده و  بر روی دستگاه هوشمند خود نصب نمایید. تمامی برنامه و بازی های وبسایت تاپسروید تست شده است .

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...
برچسب ها: , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

44 + = 52